ubezpieczenia


Pacjenci inwestują w ubezpieczenia zdrowotne na tzw. „wszelki wypadek”. Również Ty, drogi Lekarzu, zachowaj swoją praktykę zdrową i spokojnie patrz w przyszłość. Oferujemy doradztwo w zakresie opracowania polisy ubezpieczeniowej, która odpowie na konkretne potrzeby Twojego zawodu.

Jako lekarz diagnozujesz i leczysz urazy oraz choroby. Badając pacjentów, oceniając ich historie medyczne, przepisując leki oraz interpretując testy diagnostyczne, pomagasz swoim pacjentom w utrzymaniu dobrego zdrowia lub uwolnieniu się od dolegliwości.

Jednak prowadzenie praktyki medycznej związane jest również z wyjątkowym dla Twojego zawodu ryzykiem. Jako profesjonalista, bez względu na obszar wiedzy specjalistycznej nad jakim starannie pracujesz, istnieją pewne zagrożenia i zdajesz sobie sprawę z występujących niestandardowych przypadków lub zdarzających się nieszczęść.

Najlepsza rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej praktyki, jest zainwestowanie w plan ubezpieczeniowy, który chroni Twoje osobiste aktywa.

Skontaktuj się z nami i dopytaj o następujące opcje ubezpieczenia:

  • Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Obowiązkowe dla lekarzy i lekarzy dentystów;
  • Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Dodatkowe dla lekarzy i lekarzy dentystów;
  • Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej z Tytułu Prowadzenia Działalności Gospoddarczej lub Użytkowania Mienia Ubezpieczenia;
  • Ubezpieczenia Ochrony Prawnej Lekarzy.

oferta


null

Projektowanie i wyposażenie gabinetów medycznych

null

Finansowanie

null

Ubezpieczenia

null

Usługi informatyczne dla gabinetów medycznych

null

Sprzedaż Hurtowa

kontakt


Zadzwoń do nas

+48 22 741 65 41  +48 604 54 24 54

Adres

ul. Warzelnicza 23c, 03-255 Warszawa